2026-05-29
| Marka | AUO |
| Nr kat. modelu | P485IVN01.1 |
| Rozmiar przekątnej | 48,5" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rezolucja | 1920(RGB)×360 40PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 1209,6 (szer.) × 226,8 (wys.) mm |
| Otwarcie ramki | 1212,6 (szer.) × 229,8 (wys.) mm |
| Rozmiar konturu | 1232,4 (szer.) × 249,6 (wys.) × 29 (gł.) mm |
| Jasność | 700 cd/m² (typowo) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Najlepszy widok na | - |
| Kolory wyświetlacza | 16,7 mln 72% sRGB |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Waga | 4,47 kg (typowo) |
| Powierzchnia | Przeciwodblaskowy (zamglenie 28%), twarda powłoka (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 4000:1 (typ.) (TM) |
| Tryb wyświetlania | AMVA3, zwykle czarny, przepuszczalny |
| Czas reakcji | 8 (typ.) (G do G) |
| Typ lampy | WLED, 50 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Aplikacja | Digital Signage, wysoka jasność na zewnątrz, wyświetlacz LCD z rozciągniętym paskiem |
| Interfejs sygnałowy | LVDS (2 kanały, 8 bitów), 51-pinowe złącze |
| Napięcie wejściowe | 12,0 V (typowe) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 60°C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60°C |