2026-05-11
| Rozmiar przekątny | 46" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 47PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 1018.08 ((W) × 572.67 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 1024.5 ((W) × 579.1 ((H) mm |
| Kontur (mm) | 1044.1 × 598,7 × 59,9 (H × V × D) |
| Leczenie | Antiglare (Haze 28%) |
| Światłość | 2500 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 4000: 1 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ) |
| Odpowiedź | 8 (typ.) ((G do G) ms |
| Dobry widok na | Symetria |
| Tryb pracy | AMVA3, zwykle czarny, nadający. |
| Głębokość koloru | 16.7M/1.07B 72%NTSC |
| Podświetlenie | WLED, 50K godzin, z LED Driver |
| Masę | 110,0 kg (typ.) |
| Używane do: | Digital Signage, zewnętrzna wysoka jasność |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | LVDS (2 ch, 8/10-bit), 51 pinów |
| Zasilanie napięciem | 12.0V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: -20 ~ 60 °C |