2026-05-22
| Marka | AUO |
| Nr kat. modelu | P460HVN02.2 |
| Rozmiar przekątnej | 46" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rezolucja | 1920(RGB)×1080, FHD 47PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 1018,08 (szer.) × 572,67 (wys.) mm |
| Otwarcie ramki | 1024,48 (szer.) × 579,07 (wys.) mm |
| Zarys (mm) | 1044,08 (szer.) × 598,67 (wys.) × 28,5 (gł.) |
| Jasność | 500 (typ.) (cd/m²) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Dobry widok o godz | Symetria |
| Głębia koloru | 16,7M/1,07B 99% sRGB |
| Masa | 10,9 kg (typowo) |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Leczenie | Przeciwodblaskowy (zamglenie 28%) |
| Współczynnik kontrastu | 4000 : 1 (typ.) (TM) |
| Tryb pracy | AMVA3, zwykle czarny, przepuszczalny |
| Odpowiedź | 6,5 (typowo) (G do G) ms |
| Podświetlenie | WLED, 50 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Używany do | Cyfrowe oznakowanie |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Typ sygnału | Złącze LVDS (2 kanały, 8/10 bitów), 51-pinowe |
| Zasilanie napięciem | 12,0 V (typowe) |
| Maks. Oceny | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60°C Temperatura pracy: 0 ~ 50°C |