2026-05-22
| Marka | AUO |
| Nr kat. modelu | P439KVN01.0 |
| Rozmiar przekątnej | 43,9" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rezolucja | 3840(RGB)×1080 90PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 1073,8 (szer.) × 302 (wys.) mm |
| Otwarcie ramki | 1076,78 (szer.) × 204,33 (wys.) mm |
| Rozmiar konturu | 1096,58 (szer.) × 324,8 (wys.) × 27,9 (gł.) mm |
| Powierzchnia | Przeciwodblaskowy (zamglenie 28%) |
| Jasność | 700 cd/m² (typowo) |
| Współczynnik kontrastu | 4000:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | AHVA, zwykle czarny, przepuszczalny |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas reakcji | 8 (typ.) (G do G) |
| Kolory wyświetlacza | 1,07B 72% NTSC |
| Typ lampy | WLED, 50 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga panelu | 5,70 kg (typowo) |
| Aplikacja | Digital Signage, wysoka jasność na zewnątrz, wyświetlacz LCD z rozciągniętym paskiem |
| Interfejs sygnałowy | Złącze V-by-One 8 linii, 51 pinów |
| Napięcie wejściowe | 12,0 V (typowe) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 60°C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60°C |