2026-05-14
| Marka | AUO |
| Model P/N | P320HVN07.2 |
| Rozmiar przekątny | 32.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 69PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 698.4 ((W) × 392.85 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 701.4 ((W) × 395.85 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 721.2 ((W) × 415.65 ((H) × 58.5 ((D) mm |
| Leczenie | Przeciśnieniowe (Haze 28%), twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 2500 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 4000: 1 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Odpowiedź | 8 (typ.) ((G do G) ms |
| Dobry widok na | Symetria |
| Tryb pracy | AMVA3, zwykle czarny, nadający. |
| Głębokość koloru | 16.7M 72%sRGB |
| Podświetlenie | WLED, 50K godzin, z LED Driver |
| Masę | TBD |
| Używane do: | Digital Signage, zewnętrzna wysoka jasność |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 51 pinów |
| Zasilanie napięciem | 12.0V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: -20 ~ 60 °C |