przypadki firm O P320HVN04.4 Ekran LCD AUO Wprowadzenie do funkcji i parametrów
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
chance
Skontaktuj się teraz
P320HVN04.4 Ekran LCD AUO Wprowadzenie do funkcji i parametrów
Marka AUO
Model P/N P320HVN04.4
Rozmiar przekątny 32.0"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 1920 ((RGB) × 1080, FHD 69PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 698.4 ((W) × 392.85 ((H) mm
Otwarcie bezelu 701.46 ((W) × 395.85 ((H) mm
Wielkość zarysu 721.2 ((W) × 415.65 ((H) × 58.5 ((D) mm
Powierzchnia Przeciśnieniowe (Haze 28%), twarda powłoka (3H)
Jasność 1500 cd/m2 (typowy)
Wskaźnik kontrastu 40001 (typowy) (TM)
Kąt widzenia 89/89/89/89 (typ)
Tryb wyświetlania AMVA3, zwykle czarny, nadający.
Najlepszy widok na Symetria
Czas reakcji 8 (typ) ((G do G)
Wyświetlanie kolorów 16.7M 72%sRGB
Rodzaj światła WLED, 50K godzin, z LED Driver
Częstotliwość 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Waga paneli 5.20kg (typowy)
Zastosowanie Digital Signage, zewnętrzna wysoka jasność
Interfejs sygnału LVDS (2 ch, 8-bitowy), 51 pinów
Napięcie wejściowe 12.0V (typ.)
Środowisko Temperatura pracy: -20 ~ 60 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C