2026-05-14
| Marka | AUO |
| Model P/N | P320HVN04.4 |
| Rozmiar przekątny | 32.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 69PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 698.4 ((W) × 392.85 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 701.46 ((W) × 395.85 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 721.2 ((W) × 415.65 ((H) × 58.5 ((D) mm |
| Powierzchnia | Przeciśnieniowe (Haze 28%), twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 1500 cd/m2 (typowy) |
| Wskaźnik kontrastu | 40001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Tryb wyświetlania | AMVA3, zwykle czarny, nadający. |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas reakcji | 8 (typ) ((G do G) |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M 72%sRGB |
| Rodzaj światła | WLED, 50K godzin, z LED Driver |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga paneli | 5.20kg (typowy) |
| Zastosowanie | Digital Signage, zewnętrzna wysoka jasność |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 51 pinów |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 60 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |