2026-05-12
| Marka | AUO |
| Nr kat. modelu | P320HVN02.3 |
| Rozmiar przekątnej | 32,0" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rezolucja | 1920(RGB)×1080, FHD 69PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 698,4 (szer.) × 392,85 (wys.) mm |
| Otwarcie ramki | 703,4 (szer.) × 397,9 (wys.) mm |
| Zarys (mm) | 719,2 × 413,7 × 26,4 (wys. × szer. × głęb.) |
| Leczenie | Przeciwodblaskowy (zamglenie 2%), twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 500 cd/m² (typowo) |
| Współczynnik kontrastu | 4000 : 1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Odpowiedź | 8 (typ.) (G do G) ms |
| Dobry widok o godz | Symetria |
| Tryb pracy | AMVA3, zwykle czarny, przepuszczalny |
| Głębia koloru | 16,7 mln 98% sRGB |
| Podświetlenie | WLED, 50 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Masa | 4,30 kg (typowo) |
| Używany do | Cyfrowe oznakowanie |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Typ sygnału | LVDS (2 kanały, 8 bitów), 51-pinowe złącze |
| Zasilanie napięciem | 12,0 V (typowe) |
| Maks. Oceny | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60°C Temperatura pracy: 0 ~ 50°C |