przypadki firm O P320HVN02.3 Ekran LCD AUO Wprowadzenie do funkcji i parametrów
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
chance
Skontaktuj się teraz
P320HVN02.3 Ekran LCD AUO Wprowadzenie do funkcji i parametrów
Marka AUO
Nr kat. modelu P320HVN02.3
Rozmiar przekątnej 32,0"
Typ panelu a-Si TFT-LCD, LCM
Rezolucja 1920(RGB)×1080, FHD 69PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Obszar aktywny 698,4 (szer.) × 392,85 (wys.) mm
Otwarcie ramki 703,4 (szer.) × 397,9 (wys.) mm
Zarys (mm) 719,2 × 413,7 × 26,4 (wys. × szer. × głęb.)
Leczenie Przeciwodblaskowy (zamglenie 2%), twarda powłoka (3H)
Jasność 500 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu 4000 : 1 (typ.) (TM)
Kąt widzenia 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10)
Odpowiedź 8 (typ.) (G do G) ms
Dobry widok o godz Symetria
Tryb pracy AMVA3, zwykle czarny, przepuszczalny
Głębia koloru 16,7 mln 98% sRGB
Podświetlenie WLED, 50 tys. godzin, ze sterownikiem LED
Masa 4,30 kg (typowo)
Używany do Cyfrowe oznakowanie
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Typ sygnału LVDS (2 kanały, 8 bitów), 51-pinowe złącze
Zasilanie napięciem 12,0 V (typowe)
Maks. Oceny Temperatura przechowywania: -20 ~ 60°C Temperatura pracy: 0 ~ 50°C