2026-04-30
| Marka paneli | AUO |
| Model panelu | G101STN01.D |
| Rozmiar panelu | 10.1 cala |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1024 ((RGB) × 600, WSVGA, 117PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar wyświetlania | 222.72 ((W) × 125.28 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 226.34 ((W) × 128.10 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 235 ((W) × 143 ((H) × 5.2 ((D) mm |
| Powierzchnia | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 450 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 5001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 70/70/60/60 (typowy) (CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Czas reakcji | 7/9 (typ.) ((Tr/Td) ms |
| Wyświetlanie kolorów | 262K / 16.7M, 45% NTSC |
| Rodzaj światła | WLED, 50K godzin, z napędem LED |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Waga paneli | 180 g (typ.) |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6/8-bitowy), 40 pinów, terminal |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -10 ~ 60 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 70 °C |