2026-04-29
| Producent | AUO |
| Nazwa modelu | P270HVN01.0 |
| Rozmiar ekranu | 27,0 cala |
| Typ ekranu | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Liczba pikseli | 1920(RGB)×1080, FHD, 81PPI |
| Układ | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny (mm) | 597,6 (szer.)×336,15 (wys.) mm |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 613,6 (szer.)×356,85 (wys.) ×10,5 (gł.) mm |
| Obszar ramki (mm) | 601,6 (szer.)×340,15 (wys.) mm |
| Wykończenie | Antyrefleksyjne, Twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 350 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 3000:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Czas reakcji | 7/5 (typ.)(Tr/Td) ms |
| Tryb pracy | AMVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Głębia kolorów | 16,7 mln 72% NTSC |
| Podświetlenie | 15S4P WLED , 30 tys. godzin , Bez sterownika |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Typ sygnału | LVDS (2 kanały, 8/10-bit) , Złącze 30-pinowe |
| Napięcie zasilania | 5,0 V (typ.) |
| Maks. parametry | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C ; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |