2026-04-29
| Marka paneli | AUO |
| Model panelu | P238HVN01.0 |
| Rozmiar panelu | 23.8" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD, 92PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar wyświetlania | 527.04 ((W) × 296.46 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 543 ((W) × 317,4 ((H) × 11,7 ((D) mm |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 40%), twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 250 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 30001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Tryb wyświetlania | VA, zwykle czarny, nadający. |
| Czas reakcji | 10/6 (Typowy) |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M 72% Adobe RGB |
| Rodzaj światła | 16S4P WLED, 30K godzin, bez kierowcy |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Zaprojektowane do: | Digital Signage |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga paneli | 2.28kg (typowy) |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |