2026-05-11
| Marka paneli | AUO |
| Model panelu | P236RVN01.0 |
| Rozmiar panelu | 23.6" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 848 ((RGB) × 848, 35PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar wyświetlania | 600.384 ((W) × 600.384 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 604.384 ((W) × 604.384 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 663.781 ((W) × 663.781 ((H) × 27.43 ((D) mm |
| Powierzchnia | Przeciśnieniowe (Haze 28%), twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 700 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 40001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Tryb wyświetlania | AMVA3, zwykle czarny, nadający. |
| Czas reakcji | 8 (typ) ((G do G) |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M 72% NTSC |
| Rodzaj światła | WLED, 50K godzin, z LED Driver |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Używane do: | Digital Signage Round Display |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga paneli | TBD |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 51 pinów |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |