2026-04-29
| Producent | AUO |
| Nazwa modelu | P215HVN01.0 |
| Rozmiar ekranu | 21,5 cala |
| Typ ekranu | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Liczba pikseli | 1920(RGB)×1080 [FHD] 102PPI |
| Układ | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny (mm) | 476,64(H)×268,11(V) mm |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 495,6(H)×292,2(V) ×11(D) mm |
| Obszar ramki (mm) | 479,8(H)×271,31(V) mm |
| Wykończenie | Przeciwodblaskowe, Twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 300 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 3000:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Czas reakcji | 13/5 (typ.)(Tr/Td) ms |
| Dobre widzenie pod kątem | Symetria |
| Tryb pracy | VA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Głębia kolorów | 16,7M 72% NTSC |
| Podświetlenie | WLED [15S4P] , 30 tys. godzin , Bez sterownika |
| Masa | 1,67 kg (typ.) |
| Zastosowanie | Cyfrowe oznakowanie |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Typ sygnału | LVDS (2 kanały, 8/10-bit) , Złącze 30-pinowe |
| Napięcie zasilania | 5,0 V (typ.) |
| Maks. parametry | Temperatura pracy: -10 ~ 50 °C ; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |