2026-05-13
| Marka | AUO |
| Model P/N | P215HAN01.2 |
| Rozmiar przekątny | 21.5" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 102PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 476.064 ((W) × 267.786 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 479.8 ((W) × 271.3 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 497.6 ((W) × 292.2 ((H) × 11.9 ((D) mm |
| Leczenie | Antiglare (Haze 25%), twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 300 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 1000: 1 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Odpowiedź | 14 (typ.) ((G do G) ms |
| Dobry widok na | Symetria |
| Tryb pracy | AHVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Głębokość koloru | 16.7M 97%sRGB |
| Podświetlenie | 15S4PWLED, 30K godzin, bez kierowcy |
| Masę | 1.80kg (typowy.) |
| Używane do: | Digital Signage |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów |
| Zasilanie napięciem | 5.0V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |