przypadki firm O P215HAN01.2 Ekran LCD AUO Wprowadzenie do funkcji i parametrów
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
chance
Skontaktuj się teraz
P215HAN01.2 Ekran LCD AUO Wprowadzenie do funkcji i parametrów
Marka AUO
Model P/N P215HAN01.2
Rozmiar przekątny 21.5"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 1920 ((RGB) × 1080, FHD 102PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 476.064 ((W) × 267.786 ((H) mm
Otwarcie bezelu 479.8 ((W) × 271.3 ((H) mm
Wielkość zarysu 497.6 ((W) × 292.2 ((H) × 11.9 ((D) mm
Leczenie Antiglare (Haze 25%), twarda powłoka (3H)
Światłość 300 cd/m2 (typ.)
Wskaźnik kontrastu 1000: 1 (typowy) (TM)
Kąt widzenia 89/89/89/89 (typ)
Odpowiedź 14 (typ.) ((G do G) ms
Dobry widok na Symetria
Tryb pracy AHVA, zazwyczaj czarny, nadający
Głębokość koloru 16.7M 97%sRGB
Podświetlenie 15S4PWLED, 30K godzin, bez kierowcy
Masę 1.80kg (typowy.)
Używane do: Digital Signage
Prędkość odświeżania 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Rodzaj sygnału LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów
Zasilanie napięciem 5.0V (typ.)
Maksymalna ocena Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C