2026-05-11
| Marka paneli | AUO |
| Model panelu | M270HAN01.1 |
| Rozmiar panelu | 27.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD, 81PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar wyświetlania | 597.888 ((W) × 336.312 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 607.1 ((W) × 354.1 ((H) × 13.2 ((D) mm |
| Powierzchnia | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 300 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (typ) |
| Tryb wyświetlania | AHVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas reakcji | 14 (typ) ((G do G) |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M 72% NTSC |
| Rodzaj światła | 17S4P WLED, 30K godzin, bez kierowcy |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga paneli | 30,12 kg (typowy) |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |