2026-05-19
| Marka panelu | AUO |
| Model panelu | M270DAN02.5 |
| Rozmiar panelu | 27,0" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rezolucja | 2560(RGB)×1440, Quad-HD, 108PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar wyświetlania | 596,74 (szer.) × 335,664 (wys.) mm |
| Rozmiar konturu | 606,44 (szer.) × 355,81 (wys.) mm |
| Powierzchnia | Przeciwodblaskowa, twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 350 cd/m² (typowo) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | AHVA, zwykle czarny, przepuszczalny |
| Czas reakcji | 12 (typ.) (G do G) |
| Dobry widok o godz | Symetria |
| Kolory wyświetlacza | 1,07B 100% sRGB |
| Typ lampy | 4 ciągi WLED, 30 tys. godzin, bez sterownika |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Używany do | Monitor stacjonarny |
| Waga panelu | 3,40 kg (typowo) |
| Interfejs sygnałowy | Złącze LVDS (4 kanały, 8 bitów), 70 pinów |
| Napięcie wejściowe | 5,0 V (typowe) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50°C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60°C |