2026-05-11
| Marka | AUO |
| Nr kat. modelu | M270DAN02.0 |
| Rozmiar przekątnej | 27,0" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rezolucja | 2560(RGB)×1440, Quad-HD 108PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 596,736 (szer.) × 335,664 (wys.) mm |
| Otwarcie ramki | 601,6 (szer.) × 340,15 (wys.) mm |
| Zarys (mm) | 630 × 368,2 × 11,1 (wys. × szer. × głęb.) |
| Leczenie | Przeciwodblaskowa, twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 350 cd/m² (typowo) |
| Współczynnik kontrastu | 1000 : 1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Odpowiedź | 12 (typowo) (G do G) ms |
| Dobry widok o godz | Symetria |
| Tryb pracy | AHVA, zwykle czarny, przepuszczalny |
| Głębia koloru | 1,07B 100% sRGB |
| Podświetlenie | 17S4PWLED, 30 tys. godzin, brak sterownika |
| Masa | 2,45 kg (typowo) |
| Używany do | Monitor stacjonarny |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Typ sygnału | Złącze LVDS (4 kanały, 10 bitów), 70-pinowe |
| Zasilanie napięciem | 5,0 V (typowe) |
| Maks. Oceny | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60°C Temperatura pracy: 0 ~ 50°C |