2026-04-29
| Marka panelu | AUO |
| Model panelu | M215HTN01.1 |
| Rozmiar panelu | 21,5" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080, FHD, 102PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar wyświetlania | 476,64(szer.)×268,11(wys.) mm |
| Otwór ramki | 479,84(szer.)×271,31(wys.) mm |
| Wymiary zewnętrzne | 495,6(szer.)×292,2(wys.) ×10,8(gł.) mm |
| Powierzchnia | Antyrefleksyjna, Twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 250 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/80/80 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | AMVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Czas reakcji | 3,8/1,2 (typ.)(Tr/Td) |
| Kolory wyświetlania | 16,7M 72% NTSC |
| Typ podświetlenia | 12S4P WLED , 30 tys. godzin , Bez sterownika |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Używany do | Monitor biurkowy |
| Waga panelu | 1,75 kg (typ.) |
| Interfejs sygnałowy | LVDS (2 kanały, 8-bit) , Złącze 30-pinowe |
| Napięcie wejściowe | 5,0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C ; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |