2026-05-18
| Marka panelu | AUO |
| Model panelu | M215HAN01.3 |
| Rozmiar panelu | 21,5 cala |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rezolucja | 1920(RGB)×1080, FHD, 102PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar wyświetlania | 476,064 (szer.) × 267,786 (wys.) mm |
| Otwarcie ramki | 479,8 (szer.) × 271,3 (wys.) mm |
| Rozmiar konturu | 497,6 (szer.) × 292,2 (wys.) × 11 (gł.) mm |
| Powierzchnia | Matowy, twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 250 cd/m² (typowo) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (typ.) (transmisja) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.) (CR≥10) |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Tryb wyświetlania | AHVA, zwykle czarny, przepuszczalny |
| Czas reakcji | 14 (typ.) (G do G) ms |
| Kolory wyświetlacza | 16,7 mln, 72% NTSC |
| Typ lampy | WLED [18S4P], 30 tys. godzin, bez sterownika |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Waga panelu | 1,80 kg (typowo) |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Aplikacja | Monitor stacjonarny |
| Interfejs sygnałowy | Złącze LVDS (2 kanały, 8 bitów), 30 pinów |
| Napięcie wejściowe | 5,0 V (typowe) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50°C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60°C |