2026-04-24
| Marka paneli | AUO |
| Model panelu | M190PW01 V8 |
| Rozmiar panelu | 19.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1440 ((RGB) × 900, WXGA+, 89PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar wyświetlania | 408.24 ((W) × 255.15 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 412.24 ((W) × 259.15 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 428 ((W) × 278 ((H) × 10,8 ((D) mm |
| Powierzchnia | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 250 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/80/80 (typu) ((CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Czas reakcji | 3.6/1.4 (typ.) ((Tr/Td) |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M 72% NTSC |
| Rodzaj światła | 13S4P WLED, 30K godzin, bez kierowcy |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Zastosowanie | Monitor na pulpicie |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga paneli | 1.45kg (typowy) |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |