2026-03-26
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LTY490HN04 |
| Przekątna | 49" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080, FHD 45PPI |
| Format pikseli | RGB pionowy pasek |
| Obszar aktywny | 1073.78(W)×604(H) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 1083.78 × 615.5× 1.2 (W×H×G) |
| Wykończenie | Antyrefleksyjne (mgła 2.3%), Twarda powłoka (2H) |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 5000 : 1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Czas reakcji | 6 (typ.)(G do G) ms |
| Dobre widzenie pod kątem | Symetria |
| Tryb pracy | SVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Grubość szkła | - |
| Transmisyjność | 6.85% (typ.)(z polaryzatorem) |
| Głębia kolorów | 16.7M/1.07B 72%NTSC |
| Podświetlenie | Bez podświetlenia |
| Masa | 1.98 kg (typ.) |
| Zastosowanie | Telewizory |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Typ sygnału | LVDS (2 kanały, 10-bit), złącze 51 pinów |
| Napięcie zasilania | 12.0V (typ.) |
| Maks. parametry | Temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |