2026-03-30
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTY460HN05 |
| Rozmiar przekątny | 46" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 47PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 1018.08 ((W) × 572.67 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 1024.9 ((W) × 579.3 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 1048.9 ((W) × 603.3 ((H) × 26.2 ((D) mm |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 0,8%), twarda powłoka (2H) |
| Jasność | 430 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 40001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Tryb wyświetlania | SPVA, zazwyczaj czarny, przenośny |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas reakcji | 8 (typ) ((G do G) |
| Wyświetlanie kolorów | 1.07B 70%NTSC |
| Rodzaj światła | WLED, 30K godzin, bez kierowcy |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga paneli | 100,8 kg (maks.) |
| Zastosowanie | Telewizory |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 10-bitowy), 51 pinów |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |