2026-03-28
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTY460HM01 |
| Rozmiar przekątny | 46" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 47PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 1018.08 ((W) × 572.67 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 1024.9 ((W) × 579.3 ((H) mm |
| Ograniczenie (mm) | 1083×627×61.7 (H×V×D) |
| Leczenie | Antiglare (Haze 7%), twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 450 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 5000: 1 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Odpowiedź | 12/8 (Typowy) (Tr/Td), 8 (Typowy) (G do G) ms |
| Dobry widok na | Symetria |
| Tryb pracy | S-PVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Głębokość koloru | 16.7M 72%NTSC |
| Podświetlenie | 11 sztuk CCFL, 50K godzin, bez kierowcy |
| Masę | 120,0 kg (maks.) |
| Używane do: | Telewizory |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | LVDS (2 ch, 8-bitowe), konektor51 pinów |
| Zasilanie napięciem | 12.0V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |