2026-03-18
| Marka | S-LCD |
| Numer katalogowy modelu | LTY460HG01 |
| Przekątna | 46" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080, FHD 47PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 1018,08(S)×572,67(W) mm |
| Otwór ramki | 1024,9(S)×578,6(W) mm |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 1083(S)×627(W)×58(G) |
| Jasność | 500 (typ.)(cd/m²) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Dobre widzenie pod kątem | Symetria |
| Głębia kolorów | 1,07B 90% NTSC |
| Masa | 15,0 kg (maks.) |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Wykończenie | Przeciwodblaskowe (mgła 14%), Twarda powłoka (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 3000 : 1 (typ.) (TM) |
| Tryb pracy | S-PVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Czas reakcji | 8 (typ.)(G do G) ms |
| Podświetlenie | 24 szt. CCFL, 30 tys. godzin, z płytką balansującą |
| Zastosowanie | Telewizory |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Typ sygnału | LVDS (2 kanały, 10-bit), złącze 63-pinowe |
| Napięcie zasilania | 12,0 V (typ.) |
| Maks. parametry | Temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |