2026-03-18
| Marka | S-LCD |
| Model P/N | LTY460HF05 |
| Rozmiar przekątny | 46" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 47PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 1018.08 ((W) × 572.67 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 1024.9 ((W) × 578.6 ((H) mm |
| Oryginalny Dim. | 1083 ((W) × 627 ((H) × 58 ((D) mm |
| Światłość | 480 cd/m2 (typ.) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Wsparcie koloru | 16.7M 100% sRGB |
| Waga | 140,0 kg (maks.) |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Leczenie | Antiglare (Haze 7%), twarda powłoka (3H) |
| Wskaźnik kontrastu | 50001 (typowy) (TM) |
| Czas reakcji | 8/6 (typ) (Tr/Td), 8 (typ) (G do G) |
| Tryb działania | S-PVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Źródło światła | CCFL [16 sztuk], 50K godzin, Z tablicą bilansową |
| Zaprojektowane do: | Telewizory |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | LVDS (2 ch, 10-bitowy) 55 pinów |
| Zasilanie | 12.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C |