2026-03-18
| Marka | S-LCD |
| Numer katalogowy modelu | LTY460HB09 |
| Przekątna | 46" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080, FHD 47PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 1018.08(W)×572.67(H) mm |
| Otwór ramki | 1024.9(W)×578.6(H) mm |
| Wymiary zewnętrzne | 1083(H)×627(V)×57.1(D) mm |
| Wykończenie | Antyrefleksyjne (mgła 14%), Twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 470 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 3000:1 (typ.) (TM) |
| Kierunek patrzenia | Symetria |
| Czas reakcji | 10/6 (typ.)(Tr/Td), 8 (typ.)(G do G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | S-PVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Obsługiwane kolory | 1.07B 90%NTSC |
| Źródło światła | CCFL [20 szt.], 30 tys. godzin, z płytką balansu |
| Waga | 15.5 kg (maks.) |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | LVDS (2 kanały, 10-bit), złącze 51-pin |
| Zasilanie | 12.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C |