2026-03-31
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTP370GV-E01 |
| Rozmiar przekątny | 3.7" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 480 ((RGB) × 640, VGA 217PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 56.16 ((W) × 74.88 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Wielkość zarysu | 65.5 ((W) × 91 ((H) × 3,7 ((D) mm |
| Powierzchnia | - |
| Jasność | 110 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 20001 (typ.) (TM) 06 (typ.) (RF) |
| Kąt widzenia | 40/45/45/35 (typ.) ((CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | TN, zazwyczaj biały, odblaskowy |
| Najlepszy widok na | 10O pół szóstej. |
| Czas reakcji | 15/20 (Typowy) |
| Wyświetlanie kolorów | 65K/262K 40%NTSC |
| Rodzaj światła | 7S1PWLED, bez kierowcy |
| Częstotliwość | - |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga paneli | 50/55 g (typ/maks.) |
| Zastosowanie | Przenośny i PDA |
| Interfejs sygnału | RGB równoległy (1 ch, 6-bitowy), 61 pinów FPC |
| Napięcie wejściowe | 3.3/10/20/-8.0V (typ.) ((DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 60 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 70 °C |