2026-03-13
| Marka | Samsung |
| Numer części modelu | LTN173KT03-301 |
| Przekątna | 17,3" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1600(RGB)×900, HD+ 106PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 382,08(S)×214,92(W) mm |
| Otwór ramki | 385,3(S)×218,1(W) mm |
| Wymiary zewnętrzne | 398,1(S)×232,8(W)×6(G) mm |
| Powierzchnia | Antyrefleksyjna (mgła 25%), Twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 200 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 700:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 45/45/15/35 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | TN, normalnie biały, transmisyjny |
| Najlepszy widok pod kątem | 6 godzina |
| Czas reakcji | 16 (typ.)(Tr+Td) |
| Kolory wyświetlacza | 262 tys. 60% NTSC |
| Typ podświetlenia | 11S4PWLED, 15 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Styl kształtu | Klin (zagięta płytka drukowana, T≥5,2 mm) |
| Zastosowanie | Laptop |
| Interfejs sygnałowy | LVDS (2 kanały, 6-bit), złącze 40-pinowe |
| Napięcie wejściowe | 3,3 V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |