2026-03-13
| Producent | Samsung |
| Nazwa modelu | LTN173HL01-401 |
| Wielkość ekranu | 170,3 cala. |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 127PPI |
| Układ pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 381.888 ((W) × 214.812 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Ograniczenie (mm) | 398.1 ((H) × 250,5 ((V) × 4 ((D) mm |
| Leczenie | Twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 300 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 7001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ) |
| Odpowiedź | 25 (typ.) ((Tr+Td) |
| Wyświetlanie kierunku | - |
| Tryb działania | PLS, zazwyczaj czarny, nadajnik |
| Wsparcie koloru | 262K 98% sRGB |
| Źródło światła | WLED [8S8P], 20K godzin, z LED Driver |
| Masę | - |
| Używane do: | Laptop |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | eDP (2 pasy), HBR1 (2,7 G/pas), 30 pinów |
| Zasilanie napięciem | 3.3V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |