2026-04-16
| Producent | Samsung |
| Nazwa modelu | LTN156HL07-B02 |
| Wielkość ekranu | 15.6 cali |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 141PPI |
| Układ pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 344.16 ((W) × 193.59 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Ograniczenie (mm) | - |
| Leczenie | - |
| Światłość | - |
| Wskaźnik kontrastu | 6001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ) |
| Odpowiedź | 30 ((Typ.) ((G do G) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Tryb działania | PLS, zazwyczaj czarny, nadajnik |
| Wsparcie koloru | 262K 50% NTSC |
| Rodzaj światła | WLED |
| Masę | - |
| Używane do: | Laptop |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | - |
| Zasilanie napięciem | - |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |