2026-03-26
| Producent | Samsung |
| Nazwa modelu | LTN156FL03-D01 |
| Rozmiar ekranu | 15,6 cala |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, Assembly |
| Rozdzielczość | 3840(RG/BW)×2160, UHD 231PPI |
| Układ pikseli | RG/BW LCD PenTile |
| Obszar aktywny | 344,448(S)×193,752(W) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary (mm) | 375,36(S)×233,85(W)×4,85(G) |
| Wykończenie | Antyrefleksyjne, Twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 270 (typ.)(cd/m²) |
| Współczynnik kontrastu | 500 : 1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (typ.)(CR≥10) |
| Czas reakcji | 25 (typ.)(Tr+Td) ms |
| Kierunek widzenia | Symetria |
| Tryb pracy | - |
| Obsługiwane kolory | 16,7 mln 72% NTSC |
| Podświetlenie | 4S10P WLED, 15 tys. godzin, z driverem LED |
| Masa | - |
| Używany do | Laptop |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Typ sygnału | eDP (4 linie), eDP1.3, złącze 40-pinowe |
| Napięcie zasilania | 3,3V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |