2026-04-09
| Marka | Samsung |
| Numer części modelu | LTN156FL03-B01 |
| Przekątna | 15,6" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 3840(RG/BW)×2160, UHD 231PPI |
| Format pikseli | RG/BW LCD PenTile |
| Obszar aktywny | 344,448(S)×193,752(W) mm |
| Otwór ramki | - |
| Jasność | - |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (typ.)(CR≥10) |
| Najlepszy widok pod kątem | Symetria |
| Kolory wyświetlacza | 16,7M |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Styl kształtu | Cienki (płaski PCB, T≤3,2mm) |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (typ.) (TM) |
| Tryb wyświetlania | PLS, normalnie czarny, transmisyjny |
| Czas reakcji | 25 (typ.)(Tr+Td) |
| Typ podświetlenia | WLED, 15 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Ekran dotykowy | - |
| Zastosowanie | Laptop |
| Interfejs sygnałowy | eDP (4 linie), złącze 40 pinów |
| Napięcie wejściowe | 3,3V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |