2026-04-14
| Marka | Samsung |
| Numer części modelu | LTN156AT40-D02 |
| Przekątna | 15,6" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1366(RGB)×768, WXGA 100PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 344,232(S)×193,536(W) mm |
| Otwór ramki | - |
| Jasność | - |
| Współczynnik kontrastu | 700:1 (typ.) (TM) |
| Kierunek patrzenia | 6 godzina |
| Czas reakcji | 16 (typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 45/45/15/35 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | TN, Normalnie biały, Transmisyjny |
| Obsługiwane kolory | 262 tys. |
| Źródło światła | WLED |
| Styl obudowy | - |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Panel dotykowy | - |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C ; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |