2026-03-18
| Marka | Samsung |
| Numer części modelu | LTN156AT40-D01 |
| Przekątna | 15,6" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1366(RGB)×768, WXGA 100PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 344,232(S)×193,536(W) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary (mm) | 359,5(S)×223,8(W)×3,2(G) |
| Jasność | 220 (typ.)(cd/m²) |
| Kąt widzenia | 45/45/15/35 (typ.)(CR≥10) |
| Dobry widok pod kątem | 6 godzin |
| Głębia kolorów | 262 tys. 45% NTSC |
| Kształt obudowy | Cienki (płaski moduł PCB, T≤3,2 mm) |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Wykończenie | Twarda powłoka (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 700 : 1 (typ.) (TM) |
| Tryb pracy | TN, normalnie biały, transmisyjny |
| Czas reakcji | 16 (typ.)(Tr+Td) ms |
| Podświetlenie | WLED, 15 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Zastosowanie | Laptop |
| Ekran dotykowy | Bez, USB |
| Typ sygnału | eDP (1 ścieżka), eDP1.2, złącze 40-pinowe |
| Napięcie zasilania | 3,3 V (typ.) |
| Maks. parametry | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |