2026-04-07
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTN156AT39-L04 |
| Rozmiar przekątny | 15.6" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1366 ((RGB) × 768, WXGA 100PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 344.232 ((W) × 193.536 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Światłość | - |
| Wskaźnik kontrastu | 7001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | O szóstej |
| Czas reakcji | 16 (typ.) ((Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 45/45/15/35 (typ) ((CR≥10) |
| Tryb działania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Wsparcie koloru | 262K 45%NTSC |
| Źródło światła | WLED, 15 km/h |
| Styl formularza | - |
| Zaprojektowane do: | Laptop |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |