2026-03-26
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTN156AT35-301 |
| Rozmiar przekątny | 15.6" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1366 ((RGB) × 768, WXGA 100PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 344.232 ((W) × 193.536 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Kontur (mm) | 359.5 ((W) × 223.8 ((H) × 3.8 ((D) |
| Światłość | 200 (typowe) (cd/m2) |
| Kąt widzenia | 45/45/15/35 (typ) ((CR≥10) |
| Dobry widok na | O szóstej |
| Głębokość koloru | 262K 45% NTSC |
| Kształt zarysu | Płaska (PCBA płaska, T3,4~4,0mm) |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Leczenie | Twarda powłoka (3H) |
| Wskaźnik kontrastu | 700: 1 (typowy) (TM) |
| Tryb pracy | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Odpowiedź | 16 (typ.) ((Tr+Td) ms |
| Podświetlenie | 9S3P WLED, 15K godzin, z LED Driver |
| Używane do: | Laptop |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Zasilanie napięciem | 3.3V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |