2026-03-18
| Producent | Samsung |
| Nazwa modelu | LTN156AT32-701 |
| Rozmiar ekranu | 15,6 cala |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1366 (RGB) × 768, WXGA 100PPI |
| Układ pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 344,232 (szer.) × 193,536 (wys.) mm |
| Otwór ramki | 348,8 (szer.) × 197,0 (wys.) mm |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 359,3 × 209,5 × 5,5 (wys. × szer. × gł.) |
| Obróbka | Antyrefleksyjna (mgła 25%), Twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 220 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 45/45/15/35 (typ.) (CR≥10) |
| Czas reakcji | 16 (typ.) (Tr+Td) ms |
| Kierunek widzenia | - |
| Tryb pracy | TN, Normalnie biały, Transmisyjny |
| Obsługiwane kolory | 262 tys. 60% NTSC |
| Źródło światła | 4S1P WLED, 15 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Masa | - |
| Zastosowanie | Laptop |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Typ sygnału | LVDS (1 kanał, 6-bit), złącze 40-pinowe |
| Napięcie zasilania | 3,3 V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |