2026-04-08
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTN156AT28-202 |
| Przekątna | 15.6" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1366(RGB)×768, WXGA 100PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 344.232(Szer.)×193.536(Wys.) mm |
| Otwór ramki | - |
| Kąt widzenia | - |
| Czas reakcji | - |
| Dobre widzenie pod kątem | 6 o'clock |
| Tryb pracy | TN, Normalnie biały, Transmisyjny |
| Głębia kolorów | 262K |
| Podświetlenie | WLED, 12K godzin |
| Kształt obrysu | - |
| Zastosowanie | Laptop |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Maks. parametry | Temp. przechowywania: -20 ~ 60 °C Temp. pracy: 0 ~ 50 °C |