2026-04-09
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTN156AT27-302 |
| Przekątna | 15.6" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1366(RGB)×768, WXGA 100PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 344.232(S)×193.536(W) mm |
| Otwór ramki | - |
| Kąt widzenia | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) |
| Dobre widzenie pod kątem | 6 godzin |
| Głębia kolorów | 262 tys. |
| Kształt obrysu | - |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Tryb pracy | TN, Normalnie biały, Transmisyjny |
| Czas reakcji | - |
| Podświetlenie | WLED |
| Zastosowanie | Laptop |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Maks. parametry | Temp. przechowywania: -20 ~ 60 °C Temp. pracy: 0 ~ 50 °C |