2026-03-26
| Marka | Samsung |
| Numer części modelu | LTN156AT26-F01 |
| Przekątna | 15,6" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1366(RGB)×768, WXGA 100PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 344,232(szer.)×193,536(wys.) mm |
| Otwór ramki | - |
| Kąt widzenia | - |
| Czas reakcji | - |
| Dobre widzenie pod kątem | - |
| Tryb pracy | TN, normalnie biały, transmisyjny |
| Głębia kolorów | 262 tys. |
| Podświetlenie | WLED |
| Kształt obrysu | - |
| Używany do | Laptop |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Maks. oceny | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |