2026-04-07
| Marka | Samsung |
| Numer części modelu | LTN156AT17-W02 |
| Przekątna | 15,6" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1366(RGB)×768, WXGA 100PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 344,232(szer.)×193,536(wys.) mm |
| Otwór ramki | - |
| Jasność | - |
| Współczynnik kontrastu | 300:1 (min.) (TM) |
| Kierunek patrzenia | 6 godzina |
| Czas reakcji | 16 (typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 40/40/10/30 (min.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | TN, normalnie biały, transmisyjny |
| Obsługiwane kolory | 262 tys. |
| Źródło światła | WLED |
| Styl obudowy | Klin (zagięty PCB, T≥5,2 mm) |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | LVDS (1 kanał, 6-bit), złącze 40-pinowe |
| Zasilanie | 3,3 V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |