przypadki firm O LTN154BT06-003 Samsung LCD ekran Wprowadzenie do funkcji i parametrów
Skontaktuj się teraz
LTN154BT06-003 Samsung LCD ekran Wprowadzenie do funkcji i parametrów
Marka Samsung
Model P/N LTN154BT06-003
Przekątna 15,4"
Typ panelu a-Si TFT-LCD, LCM
Rozdzielczość 1440(RGB)×900, WXGA+ 110PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Obszar aktywny 331,56(S)×207,225(W) mm
Otwór ramki -
Kierunek widzenia -
Czas reakcji -
Kąt widzenia -
Tryb pracy TN, Normalnie biały, Transmisyjny
Obsługiwane kolory 262 tys.
Źródło światła WLED
Styl obudowy Klin (zagięta płytka drukowana, T≥5,2 mm)
Zaprojektowany dla Laptop
Częstotliwość odświeżania 60Hz