2026-03-30
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTN154BT06-003 |
| Przekątna | 15,4" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1440(RGB)×900, WXGA+ 110PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 331,56(S)×207,225(W) mm |
| Otwór ramki | - |
| Kierunek widzenia | - |
| Czas reakcji | - |
| Kąt widzenia | - |
| Tryb pracy | TN, Normalnie biały, Transmisyjny |
| Obsługiwane kolory | 262 tys. |
| Źródło światła | WLED |
| Styl obudowy | Klin (zagięta płytka drukowana, T≥5,2 mm) |
| Zaprojektowany dla | Laptop |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Panel dotykowy | - |
| Typ interfejsu | LVDS (2 kanały, 6-bit) |