2026-04-07
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTN154AT07-C03 |
| Rozmiar przekątny | 15.4" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1280 ((RGB) × 800, WXGA 98PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 331.2 ((W) × 207 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Jasność | - |
| Wskaźnik kontrastu | 5001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 45/45/15/30 (typ) |
| Tryb wyświetlania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Najlepszy widok na | O szóstej |
| Czas reakcji | 16 (typ.) ((Tr+Td) |
| Wyświetlanie kolorów | 262K |
| Rodzaj światła | 1 PCCCFL, 10K godzin, bez kierowcy |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Styl kształtu | - |
| Zastosowanie | Laptop |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6-bitowy)Skonektor |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |