2026-03-31
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTN141XA-L02 |
| Przekątna | 14.1" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1024(RGB)×768, XGA 91PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 285.696(S)×214.272(W) mm |
| Otwór ramki | - |
| Luminancja | - |
| Kąt widzenia | 45/45/15/30 (Typ.)(CR≥10) |
| Dobre widzenie pod kątem | 6 godzina |
| Głębia kolorów | 262K |
| Kształt obrysu | - |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Współczynnik kontrastu | 230 : 1 (Typ.) (TM) |
| Tryb pracy | TN, Normalnie biały, Transmisyjny |
| Czas reakcji | 10/30 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Podświetlenie | 1 szt. CCFL, 10 tys. godzin, bez sterownika |
| Zastosowanie | Laptop |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Maks. parametry | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |