2026-03-13
| Marka | Samsung |
| Numer części modelu | LTN140KT13-301 |
| Przekątna | 14,0" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1600(RGB)×900, HD+ 131PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 309,6(szer.)×174,15(wys.) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne | 320,4(szer.)×205,1(wys.)×3,6(gł.) mm |
| Wykończenie | Matowe (mgła 25%), Twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 250 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 400:1 (typ.) (TM) |
| Kierunek patrzenia | 6 godzina |
| Czas reakcji | 16 (typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 45/45/15/35 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | TN, Normalnie biały, Transmisyjny |
| Obsługiwane kolory | 262 tys. 48% NTSC |
| Źródło światła | WLED [10S4P], 15 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Styl obudowy | Płaski (płaski PCB, T3,4~4,0 mm) |
| Zaprojektowany dla | Laptop |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | eDP (1 ścieżka), HBR1 (2,7 G/ścieżka), złącze 30-pinowe |
| Zasilanie | 3,3 V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |