2026-03-27
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LTN140HL05-401 |
| Przekątna | 14.0" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080, FHD 157PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 309.31(S)×173.99(W) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 320.4 × 205.6× 3 (S×W×G) |
| Wykończenie | Antyrefleksyjne (mgła 25%), Twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 250 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 600 : 1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ.)(CR≥10) |
| Czas reakcji | 30 (typ.)(Tr+Td) ms |
| Dobre widzenie pod kątem | Symetria |
| Tryb pracy | PLS, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Głębia kolorów | 262 tys. 45% NTSC |
| Podświetlenie | WLED, 15 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Kształt obudowy | Cienki (płaski PCB, T≤3.2mm) |
| Zastosowanie | Laptop |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Typ sygnału | eDP (2 linie), złącze 30-pinowe |
| Napięcie zasilania | 3.3V (typ.) |
| Maks. parametry | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |