2026-03-13
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTN140AT20-701 |
| Przekątna | 14.0" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1366(RGB)×768, WXGA 112PPI |
| Format pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Obszar aktywny | 309.399(Szer.)×173.952(Wys.) mm |
| Otwór ramki | - |
| Kąt widzenia | - |
| Czas reakcji | - |
| Dobre widzenie pod kątem | - |
| Tryb pracy | TN, Normalnie biały, Transmisyjny |
| Głębia kolorów | 262K |
| Podświetlenie | WLED |
| Kształt obrysu | Płaski (Płaski PCB, T3.4~4.0mm) |
| Używany do | Laptop |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Maks. parametry | Temp. przechowywania: -20 ~ 60 °C Temp. pracy: 0 ~ 50 °C |