2026-04-06
| Producent | Samsung |
| Nazwa modelu | LTN133YL06-H01 |
| Rozmiar ekranu | 13,3 cala |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 3200 (RG/BW) × 1800, Quad- |
| Układ pikseli | RG/BW LCD PenTile |
| Obszar aktywny | 293,44 (szer.) × 165,06 (wys.) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 306,15 (szer.) × 194,31 (wys.) × 2,8 (gł.) mm |
| Wykończenie | Matowe (mgła 0%), Twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 300 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 4000:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ.) (CR≥10) |
| Czas reakcji | 16 (typ.) (Tr+Td) |
| Kierunek widzenia | Symetria |
| Tryb pracy | PLS, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Obsługiwane kolory | 16,7 mln 72% NTSC |
| Typ podświetlenia | 9S6P WLED, 15 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Masa | - |
| Zastosowanie | Laptop |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Typ sygnału | eDP (4 linie), eDP1.3, złącze 40-pinowe |
| Napięcie zasilania | 3,3 V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |