2026-04-13
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTN133YL03-W01 |
| Rozmiar przekątny | 13.3" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 3200 ((RG/BW) ×1800, Quad-HD+ 226PPI |
| Format pikseli | RG/BW LCD PenTile |
| Obszar aktywny | 293.44 ((W) × 165.06 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Jasność | - |
| Wskaźnik kontrastu | 4001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ) |
| Tryb wyświetlania | PLS, zazwyczaj czarny, nadajnik |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas reakcji | 16 (typ.) ((Tr+Td) |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M |
| Rodzaj światła | WLED |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Styl kształtu | - |
| Zastosowanie | Laptop |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |