2026-04-16
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LTN133YL02-C01 |
| Przekątna | 13.3" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 3200(RG/BW)×1800 276PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGBW |
| Obszar aktywny | 293.44(S)×165.06(W) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne | 310.6(S)×204.24(W)×1.78(G) mm |
| Wykończenie | Błyszczące (mgła 0%), Twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 350 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (typ.) (TM) |
| Kierunek patrzenia | Symetria |
| Czas reakcji | 16 (typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | PLS, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Obsługiwane kolory | 16.7M 83%NTSC |
| Źródło światła | WLED [8 strun], bez sterownika |
| Styl obudowy | - |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | eDP (4 linie), eDP1.3, złącze 50-pinowe |
| Zasilanie | 3.3V (typ.) |
| Warunki środowiskowe | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C ; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |