2026-04-09
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTN133HL10-201 |
| Przekątna | 13.3" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080, FHD 166PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Aktywny obszar | 293.472(S)×165.078(W) mm |
| Otwór ramki | - |
| Jasność | - |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 (Typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | PLS, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas reakcji | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kolory wyświetlacza | 262K |
| Typ podświetlenia | WLED, 15K godzin, ze sterownikiem LED |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Styl obudowy | Cienki (Płaski PCB, T≤3.2mm) |
| Zastosowanie | Laptop |
| Interfejs sygnałowy | Złącze eDP (2 linie) |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C ; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |